Домой Без рубрики BELEDIYE SPOR MADALYAYA DOYMUYOR

BELEDIYE SPOR MADALYAYA DOYMUYOR

54
0

Alanya Belediye Spor Bisiklet Takımı Beypazarı Dağ Bisikleti Yarışı’nda bir kez daha tarih yazdı. Kulüp, yarışlardan 2 birincilik, bir ikincilik ve iki üçüncülükle döndü. Alanya Belediye Spor Bisiklet Takımı Beypazarı Dağ Bisikleti Yarışı’nda bir kez daha tarih yazdı. Kulüp, yarışlardan 2 birincilik, bir ikincilik ve iki üçüncülükle döndü

Türkiye Bisiklet Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan “Ankara MTM Cup (C2)” yarışı Beypazarı’nda yapıldı.

Alanya Belediye Spor Kulübü yarıştan yine boş dönmedi. Belediye Spor Bisiklet Takımı Alanya’yı 9 sporcu ile toplam 5 kategoride temsil etti. Havanın kuru ve çok sıcak olmasına rağmen sporcularımız Alanya’nın yüzünü bir kez daha güldürdü.

ZORLU YARIŞTAN MADALYASIZ DÖNMEDİLER

Beypazarı’nda yapılan Bisiklet Yarışları’na 9 sporcu ile katılan Alanya Belediye Spor Kulübü, sıcak havaya rağmen ilçeye madalyasız dönmediler.Yıldız Erkekler B Kategorisi’nde Türkiye Şampiyonu Sporcumuz Tahir Buğra Yiğit 1., Yıldız B Kategorisi’nde Milli Sporcumuz Kadir Gök 20 saniye gibi küçük bir zaman dilimiyle kürsüyü kaçırıp 4. oldu. Belediye Spor Antrenörü Mustafa Yiğit başarılı bir yarış sergileyerek 3. olarak kürsüye çıktı.

BİR BİRİNCİLİKTE BAYANLARDAN GELDİİlk senesinde şampiyonluk unvanını alan Azize Bekar 1., Türkiye ikincisi Dilara Şahin 2., Dağ Bisikleti Yarışına katılan Sema Sertgöz ise 3. olarak yarışı tamamladılar.

AYŞE BEKAR ESTONYA’DA AL YILDIZLI FORMA GİYECEK

Katıldığı tüm yarışlarda sayısız başarılara imza atan Alanya Belediye Spor Yol ve Bisiklet Takımı Sporcusu Ayşe Bekar Estonya’da Türkiye’yi temsil edecek. Geçen hafta Avrupa Dağ Bisikleti Yarışı’na katılarak kafiledeki en iyi sporcu unvanıyla dönen ve ayağının tozuyla Beypazarı Yarışları’na katılan Bekar, önümüzde ki Pazartesi Günü Estonya’da yapılacak Yol Bisikleti Avrupa Şampiyonası’nda al yıldızlı forma giyerek ülkemizi temsil edecek.

ERKEN: SPORCULARIMIZIN BAŞARILARI TAKTİRE ŞAYAN

Alanya Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Yol ve Bisiklet Takımı’nın Beypazarı’nda gösterdikleri başarılarla gurur duyduğunu söyleyerek, antrenör ve sporcuları tebrik etti.

Öte yandan Erken, önümüzde ki hafta Estonya’da al yıldızlı forma giyerek Türkiye’yi temsil edecek olan Kulüp sporcusu Ayşe Bekar’a desteklerinin tam olduğunu belirtip Estonya’dan madalya ile döneceği konusunda hiç kuşkusu bulunmadığını kaydetti.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here